Produkt > alu Eurostyle IV68

Szczegóły:

Drewniano-aluminiowe okna Eurostyle Inward Opening Tilt & Turn o profilu IV68 to ekskluzywna wersja drewnianych okien o tym samym profilu. Nakładka  aluminiowa, montowana na zewnętrznej stronie ramy zapewnia jeszcze większą trwałość i nowoczesny wygląd. 

Okna otwierają się do wewnątrz, dzięki czemu czyszczenie i konserwacja okien są o wiele prostsze. Istnieje także możliwość uchylenia okna. Profil IV68 świetnie izoluje ciepło i chroni przed wilgocią. .

Specyfikacja:

Rysunki techniczne: Eurostyle IV 68 ALU

MATERIAŁY

Drewno

Do produkcji okien wykorzystywane jest drewno sosnowe dębowe i meranti od najlepszych dostawców na rynku. Odpowiedni wiek drewna (między 80 a 100 lat) gwarantuje najwyższą trwałość ram okiennych.  

Wykorzystywane  drewno  jest  certyfikowane  przez  FSC,  co  oznacza,  że  uprawa,  z której pochodzi jest zarządzana tak, by nie zakłóciła równowagi środowiska.

Aluminium

Na ramie okiennej od strony zewnętrznej montowana jest aluminiowa nakładka. Dzięki niej okno  jest  jeszcze  bardziej  odporne  na  warunki  atmosferyczne  i  lepiej  izoluje  ciepło  w pomieszczeniu. Nakładka z aluminium nadaje oknu wyjątkowy nowoczesny wygląd.

Okucia

Okucia w oknach Eurostyle IV68 pochodzą od G­U i ROTO. Mogą być dobrane zgodnie ze wskazówkami klienta.

Szyby

Liczba warstw  szybowych dopasowana jest do przeznaczenia okien i oczekiwań  klienta w zakresie izolacji akustycznej i cieplnej. Okno może posiadać od 1 do 2 szyb. Ich rodzaj jest indywidualnie dobierany.   W ofercie mamy szyby:
dźwiękoszczelne,
bezpieczne,
energooszczędne,
ornamenty,
ognioodporne,
antywłamaniowe,
przeciwsłonczne,
lustra weneckie,
inne wg życzeń klienta

Pomiędzy szybami montowana jest ramka z aluminium. Klienci oczekujący wyższej izolacji cieplnej mogą zamienić ją na tzw. "ciepłą ramkę", której kolorystykę można dobrać indywidualnie.

KOLORYSTYKA

Wewnętrzna  część okna ­ drewniana ­ ma wiele opcji dostosowania jej do wnętrza. Okna dostępne są w opcji malowanej farbą Teknos Gori (dostępna cała kolorystyka z palety RAL), olejowanej i w wersji clear (struktura drewna jest widoczna).

Więcej o Teknos: Teknos

Od  strony  zewnętrznej  znajduje  się nakładka aluminiowa,  która może  zostać pomalowanana dowolny kolor z palety RAL.

WŁAŚCIWOŚCI

niezmienność kształtu ­ zapewnia ją warstwowe klejenie drewna,
wysoka izolacja cieplna
odporność na warunki atmosferyczne

ELEMENTY DEKORACYJNE

Na życzenie montujemy elementy dekoracyjne ­ szprosy.Wood 3-ply laminated/glued; softwood, meranti, oak
Paint Gori (RAL colour pallete)
Hardware G-U with basic security; 3-dimensionaly adjustable;
Glazing Insulated glass 4/16A/4TF; glass width 24-54mm; heat protection glass W/m2=1/0 or another chosen configuration