Produkt > alu Eurostyle IV88

Szczegóły:

Eurostyle  Inward  Opening  Tilt  &  Turn  o  profilu  IV88  to  okna  drewniano­aluminiowe charakteryzujące  się  zwiększonymi  właściwościami  w  zakresie  izolacji  termicznej  i  nowoczesnym designem. Popularne są w krajach europejskich. Okna posiadają jedno bądź dwa skrzydła, które można uchylić lub otworzyć do wewnątrz.  Taki  sposób  otwierania  sprawia,  że  konserwacja  i  mycie  okien  jest  prostsze.  Profil  IV88  świetnie izoluje ciepło i chroni mieszkanie przed wilgocią.

Specyfikacja:

MATERIAŁY

Drewno

Do produkcji okien używane są trzy gatunki drewna: dąb, sosna i meranti. Drewno pochodzi od najlepszych dostawców, nie posiada żadnych szkodników i jest certyfikowane przez FSC. Drewno, z którego produkowane są ramy ma od 80 do 100 lat.

Aluminium

Zewnętrzna część ramy pokryta jest powłoką aluminiową, która zabezpiecza drewno przed działaniem warunków atmosferycznych. Część aluminiowa świetnie spaja się z budynkami o nowoczesnym designie.

Okucia

W oknach Eurostyle o profilu IV88 zastosowane są w okucia marek G­U i ROTO. Klient może samodzielnie wybrać typ okuć.

Więcej o G-U: G-U

Więcej o ROTO: ROTO

Szyby

W oknach o profilu o IV88 można zamontować dwie lub trzy warstwy szybowe. Większa ilość warstw szybowych gwarantuje lepszą izolację cieplną i akustyczną. Szyby dopasowywane są do przeznaczenia okna. Posiadamy w ofercie szyby:
dźwiękoszczelne,
bezpieczne,
energooszczędne,
ornamenty,
ognioodporne,
antywłamaniowe,
przeciwsłonczne,
lustra weneckie,
inne wg życzeń klienta

Zamiast standardowej ramki z aluminium między szybami, istnieje możliwość wyboru “ciepłej ramki” lepiej izolującej ciepło.

KOLORYSTYKA

Rama z drewna może zostać w wersji z widocznymi słojami drewnianymi. Dostępna jest także wersja olejowana i malowana. Dostępne są wszystkie odcienie z palety RAL (do malowania użyta jest farba Teknos Gori).

Więcej o Teknos: Teknos

Część aluminiowa, podobnie jak drewno może być pomalowana na dowolny kolor z palety RAL.

WŁAŚCIWOŚCI

niezmienność kształtu ­ zapewnia je klejenie drewna warstwami,
wysoka termoizolacja ­ potwierdzona certyfikatem Laboratorium Mobilnego
odporność na warunki atmosferyczne

ELEMENTY DEKORACYJNE

W oknach istnieje możliwość zamontowania szprosów.

Dostępne rodzaje szprosów znajdziesz tu: SzprosyDrewno 3-krotnie laminowane, klejone warstwowo; dąb, sosna, meranti
Kolorystyka Paleta RAL
Akcesoria Okucia G-U z podstawowymi zabezpieczeniami; 3-stopniowa regulacja
Szyby Termoizolacyjneszkło 4/16A/4TF; grubość szkła 24-54mm; osłona termiczna szkła W/m2=1/0 lub inna wybrana konfiguracja