Produkt > alu Eurostyle IV96

Szczegóły:

Okna Eurostyle Inward Opening Tilt & Turn stworzona na profilu IV96 to okna cieszące  się największym zainteresowaniem w krajach europejskich. Wersja drewniano­aluminiowa to  jeszcze większa izolacja termiczna i akustyczna oraz nowoczesny design. 
Skrzydła  otwierają  się  i  uchylają  do  wnętrza  pomieszczenia.  Dzięki  temu  mycie  i  konserwacja okien jest łatwiejsza.  Okna posiadają jedno bądź dwa skrzydła, które można uchylić lub otworzyć do wewnątrz.  Taki sposób otwierania sprawia, że konserwacja i mycie okien jest prostsze. Profil IV96 to  najszerszy ze wszystkich dostępnych profili. Wykazuje najlepsze właściwości izolacyjne.

Specyfikacja:

MATERIAŁY

Drewno

Ramy okienne tworzone są z drewna dębowego, sosnowego bądź meranti ­ w zależności od oczekiwań klienta. Drewno pozyskujemy od najlepszych dostawców ­ nie posiada chorób i pochodzi z ekologicznych upraw, co potwierdza certyfikat FSC. Drewno ma od 80 do 100 lat.

Aluminium

Rama od zewnątrz pokryta jest nakładką z aluminium, co lepiej zabezpiecza okna i chroni przed wpływem warunków atmosferycznych. Aluminiowa nakładka to także świetny dodatek do nowoczesnego budynku.

Okucia

Okna Eurostyle o profilu IV96 wyposażone są w okucia od G­U i ROTO. Istnieje możliwość indywidualnego doboru okuć.

Więcej o G-U: G-U

Więcej o ROTO: ROTO

Szyby

Profil IV96 jest na tyle szeroki, że umożliwia zamontowanie nawet systemu trzyszybowego. Dzięki większej ilości zespoleń szybowych okna mają lepsze właściwości izolacyjne. Dostępne są szyby: 

dźwiękoszczelne,
bezpieczne,
energooszczędne,
ornamenty,
ognioodporne,
antywłamaniowe,
przeciwsłonczne,
lustra weneckie,
inne wg życzeń klienta

Między szybami znajduje się ramka z aluminium. Dostępna jest także ciepła ramka, która lepiej izoluje ciepło. Jej kolor moze być dobrany indywidualnie.

KOLORYSTYKA

Część drewniana dostępna jest w wersji clear, olejowanej i malowanej. Do malowania używana jest farba Teknos Gori, która jest wyjątkowo trwała. Do dyspozycji jest cała paleta RAL, a także inne kolory wskazane przez Klienta.

Więcej o Teknos: Teknos

Aluminiowa nakładka także dostępna jest we wszystkich odcieniach z palety RAL.

WŁAŚCIWOŚCI

niezmienność kształtu ­ jest osiągana dzięki warstwowemu klejeniu drewna,
wysoka termoizolacja ­ potwierdzona certyfikatem Laboratorium Mobilnego,
odporność na warunki atmosferyczne ­ zapewnia ją certyfikat BM TRADA (BS EN),
istnieje możliwość zamontowania systemu antywłamaniowego certyfikowanego przez BM TRADA (Pas 24) i SBD,

ELEMENTY DEKORACYJNE

Na życzenie Klienta w oknach montowane są szprosy dekoracyjne.

Dostępne szprosy: SzprosyDrewno 3-krotnie laminowane, klejone warstwowo; dąb, sosna, meranti
Kolorystyka Paleta RAL
Akcesoria Okucia G-U z podstawowymi zabezpieczeniami; 3-stopniowa regulacja
Szyby Termoizolacyjneszkło 4/16A/4TF; grubość szkła 24-54mm; osłona termiczna szkła W/m2=1/0 lub inna wybrana konfiguracja