O nas

MM Timber Windows

Jesteśmy producentem okien drewnianych z przeszło 20­letnim doświadczeniem. Dzięki niemu możemy zaoferować Państwu ekskluzywny produkt, który odmieni wygląd każdego wnętrza.

Nasze okna produkowane są z wyselekcjonowanego drewna najwyższej jakości pochodzącego z Europy Wschodniej. W momencie trafienia do fabryki ma ono około 80 lat. Do wyboru mają Państwo najlepsze gatunki drewna ­ sosnę, dąb oraz meranti ­ wszystkie certyfikowane przez FSC. Drewno laminujemy przez co jest trwałe, odporne na odkształcenia i warunki atmosferyczne.

W codziennej pracy przyświeca nam filozofia kaizen, która motywuje nas do doskonalenia każdego najmniejszego elementu naszej działalności ­ od wyboru najlepszych materiałów do produkcji okien i drzwi, przez solidne wykończenie, aż po przygotowywanie gotowych produktów do transportu tak, by były w pełni zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Najlepsze wykonanie potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty: Mobilne Laboratorium, Secured by Design, NEPCon, BM Trada, gwarantujące najwyższą jakość.

Mimo ciągłego dążenia do utrzymania jak najwyższych standardów nie zapominamy, że firma to przede wszystkim ludzie. Nasi specjaliści to najcenniejszy kapitał firmy, dlatego dbamy o rodzinną atmosferę na co dzień.

Ostatnio sponsorowaliśmy

Międzynarodowa Gala Sztuk Walk Mieszanych

text6
text6
text6

KSPR "Gwardia" Koszalin

text6
text6
text6