Produkt > Stormproof

Szczegóły:

Casement Stormproof to kolejny rodzaj tradycyjnych angielskich okien otwieranych na zewnątrz. W tym przypadku skrzydła odstają od ramy okiennej, zgodnie z trendami europejskimi. Okna otwierane na zewnątrz pomogą zaoszczędzić przestrzeń i swobodnie zagospodarować miejsce przy oknie. System okienny Casement Stormproof jest odporny na trudne warunki atmosferyczne. Skrzydła w oknach montowane są na nożycach lub na zawiasach.

Specyfikacja:

Rysunki techniczne: Casement Stormproof

MATERIAŁY

Drewno

Przy produkcji okien korzystamy z drewna sosnowego, dębowego oraz meranti. Na życzenie klienta produkujemy okna również z innych gatunków drewna.
Wykorzystujemy wyłącznie drewno najlepszej jakości, które średnio liczy 80­100 lat. Każde drewno posiada certyfikat FSC, który świadczy o tym, że pochodzi z ekologicznych upraw, nienaruszających środowiska naturalnego.

Okucia

W oknach Casement Flush stosujemy okucia renomowanej firmy ROTO.
Okucia są indywidualnie dopasowywane do oczekiwań klienta.

Więcej o ROTO: ROTO

Szyby

Okna Casement Stormproof posiadają zespolenia szybowe, które w zależności od zapotrzebowania klienta, składają się z 1 do 3 szyb.
Poprzez większą ilość szyb okna zyskują na lepszej izolacji cieplnej. Z uwagi na różne potrzeby klientów posiadamy szeroki wybór rodzaju szyb:
dźwiękoszczelne,
bezpieczne,
energooszczędne,
ornamenty,
ognioodporne,
antywłamaniowe,
przeciwsłonczne,
lustra weneckie,
inne wg życzeń klienta

W standardzie każde okno w przestrzeni międzyszybowej posiada aluminiową ramkę. W ofercie posiadamy również tzw. ?ciepłe ramki?, które zwiększają izolację cieplną.

KOLORYSTYKA

Do malowania ram okiennych korzystamy z palety RAL, jednak istnieje możliwość zamówienia innych farb. Używamy Teknos Gori ze względu na trwałość i odporność na blaknięcie. W ofercie posiadamy do wyboru: malowanie ram kryjącym kolorem, z widoczną strukturą drewna lub ramy olejowane. Istnieję również możliwość wyboru dwukolorowych ram ­ inny wewnątrz, i inny na zewnątrz.

Więcej o Teknos: Teknos

WŁAŚCIWOŚCI

nieodmmienność kształtu ­ co zapewnia warstwowe klejenie drewna,
lepsza izolacja cieplna ­ poświadczona certyfikatem Laboratorium Mobilnego
wytrzymałość w trudnych warunkach atmosferycznych ­ potwierdzone europejskim certyfikatem BM TRADA (BS EN)
o ofercie posiadamy również okna antywłamaniowe, które posiadają certyfikaty BM TRADA (Pas 24) i SBD

ELEMENTY DEKORACYJNE

W ofercie posiadamy szeroki wybór szprosów.

Okna Casement Stormproof wykonujemy w różnych kształtach tj. koła, elipsy, trójkąty, trapezy. Istnieje również możliwość zamontowania naświetlenia w łukach okiennych.

Dostępne szprosy: SzprosyDrewno 3-krotnie laminowane, klejone warstwowo; dąb, sosna, meranti
Kolorystyka Kolorystyka palety RAL
Akcesoria SECURITY STYLE; 3-stopniowa regulacja
Szyby Termoizolacyjne szkło 4/16A/4TF; grubość szkła 24-34mm; osłona termiczna szkła W/m2K=1.0 lub inna wybrana konfiguracja